2009-2013 mokslo metai

Mes buvome pirmokai...

Mes antrokai

Mes - trečiokai!

Mes jau ketvirtokai!

2013-05-12

Mokiniai dalyvauja respublikiniame kompiuterinio atviruko konkurse "Tau, mamyte..." Į konkursą išsiųsti Deivio ir Nedo darbai.

2013-03-25

 Vieną šaltą žiemos rytą...

Vieną šaltą žiemos rytą, Airida į klasę atsinešė beržo šakelių. Beržo šakelės, pamerktos vasario 6 dieną, netruko pasipuošti žaluma. Dėkojame Airidai, kad turėjome galimybę visą mėnesį grožėtis žiemos sodeliu ant palangės.

 

2012-07-05

 

Ką norėtum parašyti (eilėraštį, pasaką, linkėjimus...) savo mokytojai baigdamas (-a) trečią klasę...

 

Sveika mieloji mokytoja,

Šiame laiškutyje noriu pasidalinti savo įspūdžiais ir išgyvenimais trečiaisiais mokslo metais. Atrodo tik nuskambėjo rugsėjo pirmosios skambučio aidas, o štai jau mokslo metai eina į pabaigą. Daug džiugių akimirkų teko išgyventi šiais mokslo metais. Teko ir kartėlio ašarą nubraukti. Buvo visko...

Išmokau daugybos sudėtingų skaičiavimo pratimų. Daug naujų dainelių sudėliojom į savo vaikiškas širdutes. Išmokom būt didesniais, rimtesniais, atsakingesniais žmogučiais. Ir viską pasiekėme Jūsų supratingumo, kantrumo dėka. Jūs savo didelę, taurią širdį mums kiekvieną dieną dalinot kaip duonos trupinėlius savo vaikams. Tačiau kitąmet būsime jau ketvirtokai – didesni, protingesni. Aš manau ir tuomet vieni kitus suprasim, padėsim, globosim. Tik man skaudžiausia pagalvoti, kad kiti metai bus paskutiniai kiekvieną dieną būti su Jumis, matyti Jūsų šypseną, jausti Jūsų motinišką rūpestį. Tačiau veju dar dabar tas mintis į šalį. Džiaukimės, kad mes esam viena darni šeima, viena didelė sauja pilna turto...Mylėkim vienas kitą, saugokim ir branginkim tai, ką turim.

O Jums noriu pasakyti Ačiū, kad Jūs esate!!!

/Augustina/

 

 

Nuostabiausia mokytoja

Grįžęs po atostogų viską išsipasakojau mokytojai. Mokytoja apsidžiaugė, kad visi susirinko į klasės šventę. Kai baigėsi šventė visi pradėjo ruošti užduotis. Gerai sekėsi! Vienu metu visas jas išsprendėme! Pasirodė naujokas. Mokytoja manė, kad jis bus geras mokinys. Taip neatsitiko. Iš tiesų jis nekaip mokėsi. Vieną dieną atsitiko stebuklas. Pradėjo gerai mokytis. Jis padėdavo draugams, o kartais ir mokytojai. Mokytoja nustebo tokiu jo pasikeitimu. Mokytoja buvo nuostabiausia iš mūsų sutiktų. Ji tiek stengdavosi dėl mūsų. Mokinių pasiekimai buvo geri.

Ačiū už viską ką dėl mūsų padarei.

/Deivis

 

 

Trečioko laiškas Mokytojai

Linkiu gerų vasaros atostogų, gerų dienų. Linksmų atostogų, dienų, dalykų.

Aš dar noriu į Šiaulius nuvažiuoti ir pamatyti Kryžių kalną. Sukurti ir eksponuoti parodą kultūros namuose. Organizuoti kelionę į mišką, patyrinėt. Noriu, kad viskas tai būtų ketvirtoje klasėje.

Kad būtų daug užduočių sunkių ir lengvų.

Linkiu Jums nuostabių, puikių, gerų, lengvų, laimingų, geriausių, nuotaikingų atostogų visame pasaulyje.

/Emilis/

 

 

Trečioko pasakojimas

Aš esu trečiokas Deividas. Man dešimt metų. Mėgstu sportuoti. Mano mokytoja yra labai gera. Mūsų mokytoja mus moko. Klasėje yra trylika vaikų. Mūsų klasė augina gėles. Kabo parodos.

Mes klasėje dirbame stropiai, džiugiai, nesipykstame. Mūsų klasės draugų vardai Aleksandras, Nedas, Deivis, Emilis, Vidmantas. Mergaičių Gabrielė, Airida, Erika, Karolina, ir vienas berniukas Liutauras, kuris šiek tiek išdykęs. Namuose turiu kompiuterį. Kartais lankausi klasės puslapyje. Mano šuns vardas Rikis. Jis mūsų šeimos augintinis. Mano brolio vardas Mantas. Mama Renata, o tėtis Vaidas. Mes su mama ir tėčiu gerai sutariame. Mes neseniai buvome Kaune. Važiavome į apdovanojimų šventę „Lietuvos vaikai kuria pasakas“. Aš klasėje ir kiti klasės draugai auginame gėles. Mano žibutė.

Man buvo labai liūdna, kai mokytojos tėtis mirė. Kai sužinojau iškart nuliūdau. Aš mokytojai linkiu daug laimės, sveikatos, stiprybės. Ir visiems kitiems taip pat.

/Deividas/

 

 

 

Trečioko laiškas mokytojai

Baigiant trečią klasę labai noriu padėkoti mokytojai, kad ji mus moko. Man mokytoja padeda sunkiose situacijose kai nesiseka.

Per šiuos mokslo metus buvome Kaune. Kaunas yra labai gražus miestas. Gegužės dvidešimt trečiąją dieną važiuosime į Anykščius.

Labai patiko būti trečioje klasėje. Džiaugiuosi, kad dar neatsisveikinsiu su puikia mokytoja, nes keliausiu tik į ketvirtą klasę.

Mėgstu sportuoti ir dainuoti. Balandis man konkursų ir renginių mėnuo todėl, kad dalyvavau įvairiose šventėse.

Ketvirtoje klasėje norėčiau surengti gražų spektaklį.

/Aleksandras/

 

 

Trečioko laiškas mokytojai

            Aš esu Liutauras Gatulis. Rašau savo mokytojai Ekaterinai Vanagienei. Aš patenkintas trečia klase. Patenkintas todėl, kad draugiški vaikai, gera mokytoja. Kad ir vaikai draugiški, bet ir mokytoja mano, klasė geriausia iš visų pradinukų. Aš sėdžiu pirmoje eilėje, o už manęs sėdi Deivis Staškevičius. Už Deivio sėdi Karolina. Toliau Erika. Aš mokausi ne taip gerai kaip Aleksandras. Mano draugai Nedas Masys, Deivis Staškevičius, Deividas Kavčinskas. Mano klasės draugės Erika, Karolina, Gabrielė.

            Aš lankau sporto ir kompiuterių būrelius. Man labiausiai patinka kūno kultūra, klasės valandėlės, matematika. Galima įdėti į klasės puslapį.

 

/Liutauro Gatulio/

 

 

 

Trečiokės laiškas mokytojai

            Rugsėjo pirmąją ateisiu į ketvirtą klasę. Ji bus papuošta nuostabiai. Per mokslo metus įvyko daug gerų dalykų. Patiko maudytis baseine. Lankėmės Kaune. Šeši vaikai gavo padėkas už dalyvavimą konkurse „Lietuvos vaikai kuria pasakas“.

Man patiko trečioje klasėje. Daug išmokau. Labai patinka pasaulio pažinimas, nes man patinka gamta. Jei ne mokytoja, ar būčiau išmokusi? Mokytoja nuostabi. Lyg auksas. Jūs pati geriausia iš visos mokyklos. Nenoriu palikti šios mokyklos dėl jūsų. Per muzikos pamokas jūs bandot kuo daugiau dainų išmokinti ir jums tai pavyksta. Dėl to, kad jūs geriausia mokytoja pasaulyje.

Mokytojai rašau palinkėjimus. Gerbiama mokytoja, ačiū jums už gerą širdį, už gerus jausmus. Aš džiaugiuosi, kad jūs mane mokinate. Aš daug ko išmokau. Atsiprašau už savo klaidas, ką ne taip padariau. Ateity pasistengsiu būti geresne. Ačiū mokytojai, kad tokia gera, supratinga ir daug padedanti. Ačiū jums dar kartą.

/Airida/

 

 

Trečiokės laiškas mokytojai

            Kartą gyveno viena moteris. Ji mėgo dirbti mokytoja. Ji turėjo tokius išdykusius vaikus, kad negalėjo suvaldyti. Ji mus mokė, mokė ir vis labiau pradėjo patikti. Mes skaičiavom, rašėm, skaitėm ir kalbėjom. Ji mumis rūpinosi ir vežė į visas ekskursijas. Tai tas ekskursijas išvardysiu. Mes buvome Kaune, Vilniuje, Anykščių baseine. Ir dar važiuosime siauruku.

            Tai ji mano antroji mama, kuri mus priima į savo širdį, kaip savo vaikus, kurie bus visi jos. Ji yra mandagi, nustebina, graži, tvarkinga, mokanti save valdyti. Tokia gera mokytoja, kad turi milijardus padėkų.

            O aš esu Erika, šios klasės mokinė. Ir dabar noriu išvardyti klasės vaikų vardus. Tai aišku, kad geriausia draugė yra mokytoja. O dabar iš karto parašysiu vaikų vardus. Karolina, Gabrielė, Airida, Augustina, Deividas, Nedas, Emilis, Deivis, Meida, Liutauras ir Vidmantas.

            O mokytojai sveikatos, laimės. O jos mamai tikrai daug sveikatos, na, o jos tėčiui – ramybės danguje.

/Erika Kaluinaitė/

 

 

Miela mokytoja

            Linkiu tau daug laimės, džiaugsmo ir kad jūsų širdis džiaugtųsi. Visi mūsų klasės draugai irgi būtų džiaugsmingi ir draugiškai draugautų visi.

/Nuo Meidos/

 

 

            Aš Vidas Ivanovas. Man patinka trečia klasė. Man patinka „Gilė“, kūno kultūra. Aš myliu mokytoją. Ji yra gera mokytoja.

/Nuo Vido/

 

 

Trečiokės pasakojimai mokytojai

            Aš esu Gabrielė. Man patinka mokytis. Aš labai myliu mokytoją ir savo šeimą. Aš namuose turiu triušiuką, kurio vardas Pukutis. Dar turiu šunį Rintintiną. Aš norėčiau būti policininke. Ir dirbti su šuniu, kurio vardas būtų Reksas. Man patiko dar kartą važiuoti į Kauną. Buvom „Megoje“. Mačiau akvariumą su rykliais. Dar važiavome su traukinuku. Šventėm mamyčių dieną. Eksponavom piešinių parodą aktų salėje. Važiuosim į Anykščius. Riedėsim Siauruku ir mus užpuls teatro plėšikai. Tikiuosi bus įdomu.

            Buvau nuėjusi prie medelių. Mano jau su lapais. Džiaugiuosi tokia gera klase. Klasėje auginu gėlę, kurią parsinešiau namo ir kurios pavadinimo dar nesužinojau. Piešėm konkursui „Gandrus pasitinkant“.

Mano brolis nusipirko mašiną „Opel signum“. Man labai keista dėl to, kad mano brolis išvažiavo gegužės 14 dieną, o mano tėtė gegužės 15 dieną.

            Man patinka pamokos: kūno kultūra, dailė, matematika ir lietuvių kalba. Aš buvau baseine „Bangenis“, kuris yra Anykščiuose. Aš mokytojai linkiu daug laimės ir sėkmės. Mokytoja, linksmų vasaros atostogų.

/Gabrielė/

 

 

Pyragėlis ir vilkas

           Kartą gyveno senelė ir senelis. Jie kepė pyragą. Jis buvo labai trapus ir pavadino trupininiu pyragu. Jis buvo su braškių uogiene. Senelis padėjo pyragą ant palangės, bet jis buvo gyvas, tad šokt nuo palangės ir nubėgo į mišką. Pamatė vilką. Pyragas išsigando, o vilkas sako:

-         Stok, pyragėli, aš tave suėsiu.

-         Nevalgyk manęs, aš tau padainuosiu dainą.

Vilkas nenorėjo ir sako:

-     Geriau suvalgysiu tave.

Kol vilkas kalbėjo, pyragas jau buvo nubėgęs į miško gilumą. Tada vilkas pagalvojo – gudrus tas pyragas, nereikėjo jo gąsdinti.

NELIŪDĖKIT.

/Mokytojai nuo Nedo/

 

 

Laiškas mokytojai

            Aš Karolina. Mokausi trečioje klasėje. Ketvirtoje klasėje norėčiau pralenkti Aleksandrą ir būti pirmūne. Draugų turiu nemažai. Noriu dar surengti lėlių teatrą ir visiems išdalinti vaidmenis.

            Aš su savo Gabriele, geriausia drauge pravesti renginį ir, kad po renginio būtų šokių vakarėlis. Pakviesti į mokyklą Justiną Bieberį. Mes su šeima sugalvotume žaidimų ir visokiausių linksmybių. Mano draugė Gabrielė būtu su manim vedėja. O ką galiu pridėti – mūsų klasė labai švariai atrodo, nes tokia ir yra. Atsimenu, kai vaikščiojom po parką praskrido paukštis ir aš pasakiau, kad tas paukštis kur kaba klasėje, kad jis gal atgijo. Nes buvo labai panašus. Tada mokytoja paprašė, kad šį gražų sakinį parašyčiau ant lapuko. Tai buvo laimingiausia diena gyvenime.

            Mokytoja, prašau būkite visada laiminga. Geros vasaros!!!

/Karolina/

2012-12-05

Už dalyvavimą vaikų piešinių konkurse "Gandrus pasitinkant", ketvirtos klasės mokiniai apdovanoti nemokamu spektakliu "Pasaka apie Dievo vaikelį"

2012-04-30

Mokiniai dalyvauja vaikų piešinių konkurse "Gandrus pasitinkant". Darbus kūrė: Emilis, Karolina, Augustina, Gabrielė, Nedas, Airida, Deividas, Deivis, Deividas, Vidmantas, Aleksandras.

2012-03-14 

Mes globojame paukštelius.  Dėkojame Emiliui už lesyklėlės pagaminimą.

2012-02-04   

Trečios klasės mokiniai dalyvauja konkurse "Lietuvos vaikai kuria pasakas". Šie darbai išsiųsti į Vilnių.

 

STIRNIŠKIŲ KAIMAS

 Gyveno kartą ponaitis Stirniškis. Bekeliaudamas nutarė apsistoti nedideliame, bevardžiame kaimelyje. Pamažu ant Lėvens, dešiniajame upės krante, išaugo didžiulė pilis. Ji buvo be galo graži, dar ir dabar stūkso griuvėsiai. Sklandė įvairios kalbos, kad pilyje galbūt esama aukso, tad ją netikėtai užpuolė plėšikai. Jie nerado nei aukso, nei kitų vertingų turtų. Ieškodami viską griovė, ardė, niokojo. Taip triukšmavo, kad net pilis sugriuvo. Grįžęs namolio Stirniškis išvydo tik akmenų krūvą. Žmogelį ištiko širdies smūgis.

Kadangi ponas buvo labai geros širdies, tai toje vietoje pradėjo augti gražūs medžiai. Žydėti įvairiaspalvės gėlės. Vešėti sultingos pievos. Atsivėrė ypatingo grožio gamtos vaizdai. Pievų kvapas sklido po visą kaimą...

Netrukus pasirodė stirnų šeimyna, kuri šioje vietoje ir apsigyveno. Stirnų pora meiliai sutarė ir susilaukė šeimos padidėjimo. Kaimo žmonės šiuo reginiu labai džiaugėsi. Kaskart matydavo, kaip grakštūs laibakojai rūpinasi vienas kitu, ieško maisto, moko ir ruošia stirniukus gyvenimui. Kaimiečiai netrukdė žvėreliams ramiai gyventi. Tik suko galvas, kad kaimas neturi pavadinimo. Surengė konkursą. Pasiūlymų buvo įvairių. Nusprendė, kad gyvenusio ponaičio ir stirnų garbei jį reikia pavadinti Stirniškių kaimu. Išrinktas pavadinimas prigijo. Ir dabar užklydus į šią neapsakomo grožio vietą, kaskart galima puikuotis gražuolėmis stirnomis. Ir niekas nedrįsta sudrumsti jų ramybės...

     /Deividas Kavčinskas/

---

SAKMĖ APIE PAPARČIO ŽIEDĄ

 Senais laikais buvo sakoma, kad rasotą Joninių rytą reikia eiti į mišką ieškoti paparčio žiedo.

Vieną Joninių naktį gražus jaunikaitis išsiruošė paparčio žiedo ieškoti. Ėjo ėjo ir staiga pamatė žybsinčią švieselę. Arčiau priėjęs jaunikaitis išsigando, nes ant akmens stovėjo laumė. Staiga ji sušuko:

Prieik, jaunikaiti!

Bernaitis žengė vieną, kitą žingsnį ir atsidūrė prie laumės. Kerėtoja ištiesė ranką, kurioje buvo nuostabaus grožio žiedas. Kai jaunikaitis paėmė žiedą, laumė dingo. Jis parsinešė šį žiedą į kaimą. Visiems gyrėsi, kad rado paparčio žiedą, kuris saugos jį ir jo šeimą visą gyvenimą.

Nuo to laiko sakoma, kad tas, kas ras paparčio žiedą, bus stiprus, galės atspėti paslaptis. Be to, žmogaus gyvenime nušvis laimės juosta!..

     /Karolina Montvydaitė/

---

ĄŽUOLO SU KRYŽIUMI ISTORIJA

 Vieną kartą vaikščiojau su mama po kaimą. Ir pamačiau neregėtą medį su kryžiumi. Mums abiem parūpo, kodėl tas kryžius ant medžio.

Tada mes užsukome į arčiausiai gyvenamą namą ir paklausėme, kam tas kryžius ten kabo.

Žmogus sutiko papasakoti savo gyvenimo istoriją. Ir jis pasidalijo prisiminimais.

Čia po karo šitame name gyveno mano šeima. Namas buvo apleistas, apaugęs didelėmis žolėmis, negražiais krūmais ir baisiais medžiais. Mes sutvarkėme sodybą. Lapojo berželiai, pleveno drugeliai. Pavasariais gėrėjomės pabudusia gamta. Aplinka skambėjo nuo paukščių balsų. Šią vietą labai pamilome.

Bet kartą apsiniaukė dangus. Pakilo viesulas. Žaibavo. Dangus dardėjo. Trankėsi perkūnas. Neapsakomai darėsi baisu. Staiga trenkė griaustinis ir pataikė į ąžuolą. Supleškėjo ir mūsų vaikystės sodyba.

Nesinorėjo palikti namus. Tad per keletą metų mūsų pastangomis vėl toje vietoje iškilo nauji trobesiai.

O atminti baisiam gaisrui į ąžuolą senelis įkėlė kryžių, tikėdamasis, kad jis apsaugos mus nuo tokios nelaimės. Senelio jau nebėra, o ąžuolas su kryžiumi ir dabar teberymo, primindamas praeiviams, kokia baisi buvo birželio naktis...

     /Airida Deksnytė/

---

KAIP ATSIRADO LĖVENS UPĖ

 Aš labai džiaugiuosi, kad gyvenu nedideliame kaimelyje, Noriūnuose.

Kopdama siauru takeliu, dairydamasi į visas puses nepajutau, kaip atsidūriau Noriūnų kalno viršūnėje. O slėnyje išvydau upę.

Parūpo sužinoti apie jos gyvavimo pradžią. Įdomi Lėvens atsiradimo istorija.

Dar prieš kelis tūkstančius metų visą žemę dengė ledynai. Jiems ėmus tirpti, stumdydamiesi ledo luitai suformavo didžiulius du kalnus – tai Noriūnai ir Palėvenė. Jie pamažu tolo vienas nuo kito ir netikėtai prie Palėvenės kalno šono, po didelės liūties atsivėrė vandens juosta. Reginys, kurį išvydo matantys, privertė grožėtis. Vandens skaidrumas viliojo paukščius. Netrukus iš melsvos padangės nusileido dailiosios gulbės. Nusitiesė tiltas, kuriuo Noriūnų ir Palėvenės žmonės galėjo aplankyti vieni kitus, pasimelsti Palėvenės šv. Domininko bažnyčioje.

O upę palėveniečiai pavadino Lėveniu. Pasukdama vagą šiaurėn ir nešdama baltus purslus tolyn, ji ir dabar teka, bėga, skuba...

/Erika Kaluinaitė/

---

AUKSELIS IR BLIZGYTĖ NAKTAKĖS KŪDROJE

 Visa ši graži pasaka įvyko Žvėrių kaime, prie Naktakės upelio dvokiančioje kūdroje. Kūdra buvo priaugusi visokių dumblių ir žolių. Šioje nešvarioje kūdroje apsigyveno karosai Aukselis ir Blizgytė. Šalia jų įsikūrė žaliųjų varlių pora. Kūdroje buvo labai tamsu ir šalta. Saulutei šilčiau spiginant tirpo paskutiniai buvusio ledo gabalėliai.

Vieną dieną į kūdrą taip stipriai pašvietė saulutė, kad net pro dumblių tarpelius prasiskverbė spindulėliai. Atėjo pavasaris. Karosas, vardu Aukselis, ėmė sparčiau plaukioti. Jis net iš miego pažadino dumble miegojusią karosaitę Blizgytę. Ši labai tingėjo busti, bet ėmė kurkti žaliosios varlės. Jos kėlė tokį triukšmą, kad net ausyse skambėjo jų kurkimas. Blizgytė pasižiūrėjo į kaimynes ir nustebo, kad jos moka ne tik kurkti, bet ir burbulus pūsti. Iškiša galvas iš dumblino vandens ir pučia savo žanduose burbulus šaukdamos:

Kurrrr, kurrr, kurrrr!

Aukselis ir Blizgytė ėmė nerimauti:

Ko tos varlės išvertusios akis rėkauja?

Aukseli, aš jau dūstu, mirsiu, - sudejavo Blizgytė.

O tu aukščiau pašok ir įkvėpk oro! - suriko Aukselis.

Ši taip ir padarė. Pakėlusi galvą įsitikino, kad dūsta ir žaliųjų varlių pora, ką tik apsigyvenusi šalia jų.

Vieną gražų rytą prie kūdros pasirodė žmogus su botagu, vadinamu meškere. Atsinešė kirmėliukų. Aukselis visa tai stebėjo iš po liepčiuko pasislėpęs. Žmogus ant meškerės siūlo prikabino kirmėliuką, apspjovė ir įmetė į kūdrą. Aukselis užkibęs prabilo žmogaus balsu:

Mielas žvejy, mes dūstame ir mūsų tuoj visų nebeliks. Norime susilaukti žuviukų. Bet kaip jie išgyvens? Trokštame gyventi švariame vandenėlyje. Gelbėkite mus!

Aš jums padėsiu, - tarė žmogus.

Rytui auštant, įvyko stebuklas. Atbėgęs Naktakės upelis į kūdrą prinešė švaraus skaidraus vandens. Kūdros gyventojai negalėjo atsidžiaugti malonia dovana. Ligi šiol upelis tyvuliuoja ir kaskart vis atneša į Naktakės kūdrą gaivaus lyg šaltinis vandens.

/Emilis Kazakevičius/

---

LEGENDA APIE SIAURIŲ KAIMĄ

 Kadaise kaime gyveno devynios šeimynos. Keturios iš jų turėjo Zuozos pavardę. Visi, kas tik važiuodavo į šį kaimą sakydavo: „Važiuoju į Zuozynę“. Vargetos eidavo tarnauti pas juos. Vienas Zuoza buvo be galo šykštus, niekas jam neįtikdavo, visus skriausdavo, stengėsi apgauti.

Vienas samdinys sumanė pasivogti grūdų ir parsinešti namo. Kadangi jam buvo nemokėta ilgai už darbą, tai naktį prisipylė į kelnių klešnę grūdų ir patyliukais išsėlino iš klėties. O kelnių galus netvirtai užrišo. Tad jam beeinant tie grūdai ir išbyrėjo siaura juosta. Ryte ponas rado pribarstytų grūdų ir pėdsakais nusekė iki samdinio pirkios. Mušė, negailestingai mušė samdinį už vagystę. Jam nuo sumušimo užsikirto kalba, vargšelis pradėjo mikčioti. Padavė ponas samdinį į teismą. Teisme jo klausia: „Kiek vogei grūdų?“ O tas mikčiodamas atsako: „Siau-siau-rai byrėjo, siau-siau-rai byrėjo...“

Ilgai žmonės šaipėsi iš nelaimingojo samdinio. O vėliau Zuozynę kaimiečiai net pradėjo vadinti Siauriais...

   /Augustina Zabukaitė/

2012-01-06

Baseinas

2011 metų gruodžio 9 dieną vykome į Anykščių baseiną "Bangenis". "Sveikatos oazė" mums labai patiko. Esame dėkingi mokyklos direktorei už galimybę pasidžiaugti vandens malonumais.

2011-12-30

Susitikimas su Kalėdų seneliu iš Laplandijos

Gruodžio 9 dieną į Lietuvą atvyko Kalėdų senelis iš Laplandijos. Šiuo gražiu reginiu džiaugėsi ir trečios klasės mokiniai: Gabrielė, Emilis, Aleksandras. Kartu su seneliu šoko, dainavo. Visi vaikai gavo dovanėles. O Aleksandras pirmą kartą davė interviu. Jį kalbino TV3 televizija. Šio reginio akimirkas užfiksavo mokyklos socialinė pedagogė Daiva Dūdienė. Dėkojame už galimybę pabūti pasakiškoje šventėje, kuri vyko Trakų rajone.2011-12-09

Projekto "Stebuklinga knygos galia - Pūkuotynės šalyje" dalyviai bei straipsnis "Kupiškėnų mintyse"

Daugiau projekto nuotraukų rasite čia

2011-11-14

Sveikiname Meidą Kvetkauskaitę tapus  konkurso "Mano žemė džiaugiasi"  prizininke. Piešinys išspausdintas žurnaliuke "Laumiukas".

2011-10-18

Sveikiname "Kupiškėnų mintis"

O kaip sveikinome "Kupiškio mintis" kviečiame peržiūrėti visą nuotraukų galeriją 

2011-10-10

Kūrybiniai darbai konkursui "Nupiešk ateities paštą"

2011-08-20

 

Baigiantis mokslo metams mokinukų paprašiau, kad parašytų kas patiko, ką norėtų veikti mokantis trečioje klasėje. Tokie laiškeliai suteikia nemažai informacijos. O man kaip mokytojai, įsivertinimas (įvertinimas mokinių),  tolimesni siekiai dirbant su klase ir vedant juos Pažinimo keliu.

 

„Kas dieną mokykla – namai – dvi

stotys –

Jose šviesa šešėlius keičia greit.

Kasdien vykstu naujų kelių ieškoti...

 

Skubu pas mokinį, kad jis neliktų

Lig šiol neįminta mįsle.

Drauge su juo mes sprendžiam lygtį,

Kaip žmogų ir gyvenimą mylėt.“ (Vyt. Strioga)

 

Svajonės apie trečią klasę

 

1. Aš Nedas. Man su jumis būti yra tikrai linksma. Todėl, kad jūs kai buvote maža nepatyrėte visko. Tai dabar norite mums padaryti tokių dalykų ir įdomių renginių, kad kuo daugiau sužinotume. Norėčiau labiau išmokti skaityti, daugiau dainelių padainuoti, gražiau piešti, šokti breiką, tapti policininku ir būti kaip Aleksandras. Ir kad būtų linksmiau. Svajoju skristi su lėktuvu į Ispaniją. Su traukiniu važiuoti į Palangą. Rytoj pas Emilį bus šventė. Bus tikrai linksma. Sėkmės.

 

2. Norėčiau būti karaliene. Gyvenčiau rūmuose. Laimingiausias skaičius 20. Mėgstu klausytis Laurio dainų. Antroje klasėje patiko šokti, dainuoti chore. Per dailės pamoką gaminti smuikelius. Važiavome į Kauną. Lankiausi zoologijos sode. Patiko Kalėdinė eglutė, mamyčių šventė. Tėtį jau sveikinu su Tėčių diena. Tėtuk, aš  myliu tave. Mylėk ir mane. Mokytojai daug laimės, pinigų, vitaminų ir draugų. Meida

 

3. Labai džiaugiuosi, kad esu šioje klasėje. Labai gera mokytoja ir yra daug gerų draugų. Labai papuošta klasė. Svajoju apie trečią klasę. Kai būsiu trečiokė labai džiaugsiuosi. Džiaugsis ir mokytoja. Mėgstu valgyti cepelinus. Patinka raudona spalva. Laimingiausias skaičius 20. Geriausias filmas „Titanikas“. Nemėgstu purvinų žmonių. Smagu, kad turiu geras drauges: Karoliną, Erminą. O svajonė...susitikti su tėčiu, turėti arklį ir dirbti su jais. Mokytojai linkiu daug sveikatos. Erika

 

4. Man bus liūdna, kad tris mėnesius išsiskirsime. Prisiminsiu tuos gražius žodžius „Kamuoliukas ritas ritas, o antrokams labas rytas“. Tie žodžiai kupini darbo ir matėsi, kad jūs stengėtės, kad ko nebuvo jūsų vaikystėje, o kad mūsų būtų. Trečioje klasėje reikėtų surengti žygį per kūno kultūros pamoką. Per lietuvių kalbos pamoką surengtumėm koncertą ir įteiktumėme padėkas. Per matematiką, kad dirbtume gerai. Norėčiau aplankyti mokytoją. Lauksiu kol suaugsiu irgi turėsiu savo puslapį. Norėčiau būti šokių mokytoja. Turėti šunį ir daug draugų. Norėjau pamatyti Olandiją. Svajonė jau išsipildė. Aš džiaugiuosi, kad turiu tokią mokytoją. Aš myliu ir mylės visa klasė. Gerų atostogų. Karolina

 

5. Aš labai liūdėsiu kai ateisiu į penktą klasę. Prarasiu savo mokytoją Ekateriną Vanagienę. Ji labai daug ko išmoko mus. Šiais mokslo metais man su mokytoja buvo labai gera.  Trečioje klasėje per kūno kultūros pamokas pasistengsiu geriau žaisti kvadratą. Tikiuosi per klasės valandėles atlikti kokias nors įdomias užduotis. Pavyzdžiui: 2 kartus apibėgti apie mokyklą. Džiaugiuosi, kad mokytojai pasisekė seminare, kad auginome gėles. Laukiu rytdienos.  Bus žygis pas mano linksmąjį klasioką ir gerą draugą Emilį. Mano mokytojos puslapyje lankosi beveik 2000 lankytojų iš 20 šalių. Užaugusi svajoju būti daktare, keliauti laiko mašina. Įdomiausia knyga „Gyvūnijos pasaulyje“. Mokytojai linkiu gražių vasarios dienų. Su pagarba Ermina.

 

6. Mano metai mokykloje mane daug ko išmokė. Išmokau daugybą ir dalybą. Išmokau gražių karpinėlių. Be to šiais metais išmokau daug gražių darbelių. Ačiū, kad manimi rūpinotės, mokėte ir buvote pakanti mano išdaigoms. Tik Jūsų dėka supratau, ką reiškia draugiškumas, atvirumas, nuoširdumas. Mokytoja, jūs mano mažą, vaikišką pasaulėlį nupiešėte pačiomis šilčiausiomis spalvomis. Už tai jums didelis ačiū! Visa klasė buvo Kaune. Patiko.

 Trečioje klasėje norėčiau daugiau išmokti visko. Man per šiuos metus patiko viskas. Skaičiau įdomias knygas. Todėl daug žinau.  Norėčiau būti PREZIDENTE ir nukeliauti į Rusiją. Norėčiau, kad per klasės valandėles išeitume į lauką, aplankytų močiutė ir sesė. Man labai patiko kaip darėme smuikelius. Ir su jais grojome mamoms. Mūsų mokytojos dėka turime nešiojamą kompiuterį. Jis labai mums naudingas. Mokytoja turi susikūrusi mūsų puslapį. Mokėmės sukurti daug gražių darbelių. Mūsų klasės mokiniams ir mokytojai rašau eilėraštį:

Mūsų kalsė lyg pavasario gėlės!

Mūsų mokytoja lyg paukštis geriausias.

Mūsų piešiniai patys gražiausi. Augustina Zabukaitė

 

7. Mokytoja, ačiū Jums už kantrybę, už suteiktas žinias. Atsiprašau, kad kartais pasielgdavau ne taip. Man patinka būti šioje klasėje nes yra čia daug gerų draugų ir labai puiki mokytoja jūs. O trečioje klasėje svajoju išmokti dailiai rašyti, nukeliauti į Ispaniją, Austriją, Italiją. Užaugęs tapti lakūnu arba sportininku. Nes skrajoti danguje yra malonu. Norėčiau pramokti naujų dainelių ir klasėje būti ilgiau nei galima. Visuose būreliuose stengsiuosi padaryti ką reikia. Svajoju klasės iškylą surengti. Dar svajoju surengti mažą koncertėlį visoms klasėms. Šiemet perskaičiau 7 knygas. Pati įdomiausia „Legenda apie Kalėdų rožę“. Labai gerai, kad klasėje yra kompiuteris. Mokytoja įjungia internetą ir mes galime pasižiūrėti klasės puslapį ir kitus mums patinkančius dalykus. Labiausiai įstrigo kelionė į Kauną. Buvo labai linksma. Patiko Kalėdų eglutė. Dalyvavome pramoginių šokių konkurse. Sekėsi puikiai. Dar svajoju apie mūsų darbelių parodą 3 klasėje. Tada galėsime prisiminti pirmoje ir antroje klasėse kurtus darbus. Labai nuostabu, kad mūsų klasės puslapyje lankosi per 2000 žmonių iš įvairių pasaulio šalių.

Mokytojai linkiu linksmų vasaros atostogų, laimės, sveikatos ir ramybės bei   sėkmės. Mokinys Aleksandras.

 

8. Kai ateisiu į trečią klasę net neįsivaizduoju kokia ji bus. Mat visuomet labai graži ir puošni. Per visas vasaros atostogas skaitysiu, rašysiu, mokinsiuosi daugybos lentelę. Auginsiu gėlę. Ši savaitė man labai patiko. Antroje klasėje buvo smagu. Visi draugiški, malonūs. Laukiu 31 dienos. Eisime pas Emilį. Jis turi savo elektroninį paštą. Gera kai klasėje yra nešiojamas kompiuteris. Daug teigiamų emocijų patyriau kai  su klase lankiausi Kaune. Aš myliu mokytoją. Mokytoja labai linksma ir šauni. Per atostogas aš pasiilgsiu jūsų. Jūs pati geriausia. Aš jus myliu. Todėl užaugusi norėčiau būti mokytoja. Ir jai linkiu daug meilės ir sėkmės,  kad  visada būtų jauna. Airida

 

9. Svajoju, kad gerai dainuočiau.

Svajoju per kūno kultūrą geriau sportuot.

Svajoju per dailės pamokas geriau nupiešt.

Svajoju per lietuvių kalbą garsiau skaityt.

Svajoju per matematiką skaičiuot.

 

Svajoju, kad mūsų šeima gerai gyventų.

Svajoju, kad dirbčiau dar geriau.

Svajoju pas Emilį nukeliauti,

Svajoju nuostabų herojų knygos sutikt...

 

Svajonių daug turiu. Teks padirbėti iš tiesų.

Patinka kūno kultūra. Sportuosiu kas diena.

Svajoju tapti dailininku, o gal net tyrinėtoju gamtos.

O jums žavių vasaros atostogų linkiu. Deivis

 

10. Norėčiau trečioje klasėje mokytis dar geriau. Ir kvadratą žaist geriau ir šokti ritmingiau. Norėčiau, kad mokytoja nesirgtų ir būtų visi draugiški. Patiko ekskursijos į Vilnių, Kauną. Džiaugiuosi, kad mokytojai pasisekė seminare. Per Kalėdinę eglutę labai patiko klasėje kartu pabūti. Norėčiau, kad tėtė namuose būtų visą vasarą ir pas močiutę pabūti dvi savaites. O ateityje norėčiau augti sveika, gera, mandagi, švari. Ir būti dantiste. Kad patinkančios spalvos Geltona ir Raudona dažnai lankytų mane.

Mokytoja, būkite stipri ir sveika. Jūs esat pati geriausia mokytoja. Jūs graži ir geriausia žemėje. Ačiū, kad mus gerai mokote. Ačiū ačiū! Mokytojai ir draugams linkiu: Būkite sveiki ir mylėkite šeimą. Gabrielė

 

11. Mano svajonė gauti naują „Lego“ ir „Policijos centrą“. Gauti puikų namą su baseinu. O jame būtų dešimt kambarių. Būti turtingas sveikata. Geriausią žaidimą internete radau šiandien (2011-05-30). Pati gražiausia spalva raudona. Laimingiausias skaičius 1.00000. Įdomiausia laida „Ponas Bynas“. Skaniausias valgis pica. Vertinu kūno kultūros pamokas. Žaviuosi žmonėmis, kurie siekia ir nori daug žinoti. Nepatinka lietuvių kalba. Norėčiau būti lenktynininku arba pilotu. Mokytojai – gerų švenčių. Emilis 

2011-04-22

Darbus konkursui "16 - asis tarptautinis vaikų ir jaunimo konkursas "Visad žalias, visad mėlynas" kūrė  Karolina, Gabrielė, Emilis, Nedas,  Airida, Ermina.

2011-03-21

Projektas "Kaziuko mugė". Sakome AČIŪ Emilio mamai Reginai Budreikienei už pagalbą!

2011-02-27

Mokiniai piešė tarptautiniam B. Petchenik vaikų žemėlapio konkursui . "Gyvename vieningame pasaulyje". Darbus kūrė: Deividas, Aleksandras, Emilis, Deivis.

Pasakoja antrokai...

Esu Deividas. Man yra aštuoneri metai. Patinka žaisti futbolą, šaškėmis. Pirmoje klasėje užėmiau antrą vietą ir gavau apdovanojimą už žaidimą šaškėmis. Per vasaros atostogas buvau išvažiavęs pas senelį į kaimą. Parsivežiau šuniuką Rikį. Mėgstu piešti, rašyti, budėti klasėje ir auginti gėles. Klasėje ant palangės puikuojasi mano gėlė. Skanūs mamos išvirti cepelinai. Visada padėkoju. O laisvalaikį patinka leisti su draugais lauke. Bet geriausias draugas – knyga.

 

Aš esu Ermina Igaunytė. Turiu dvynius sesę ir brolį. Juos labai myliu. Į šią klasę atvykau tik rugsėjo pirmą dieną. Prieš tai mokiausi Šiauliuose. Man patinka rašyti, skaičiuoti ir skaityti knygas. Tad puikiai skaitau. Mano geriausia draugė yra klasės mokinė Karolina. Man patinka mokytoja. Aš labai mėgstu picą ir gerti natūralias sultis. Kaip sako mokytoja esu žingeidi, stropi, kūrybiška antrokė.

 

Esu draugiška , linksma, mėgstanti lyderiauti antrokė Augustina. Labai patinka dainuoti, šokti, vaidinti. Šiais metais lankysiu chorą, karpinių būrelį, lėlių teatrą. Tai mano didžiausia svajonė tapti aktore. Turiu daug draugų. Man patinka klasė. Labai myliu mokytoją. Ji man  kaip antroji mama. Šią vasarą buvau Palangoje. Kadangi į namus vykstu mokykliniu autobusu, tai klasėje visada padedu mokytojai. Mano pagalba būna naudinga. Mokytoja labai vertina.

 

Aš esu Erika. Per šias vasaros atostogas buvau išskridusi į Airiją pas tėtį. Ten būdama patyriau daug įspūdžių. Iš karto nuvykome prie jūros. Aš jūros niekada nebuvau mačiusi. Todėl ją prisiminsiu ilgai. Ji buvo žydra, dangaus spalvos gražumo ir akimi neaprėpiamo didingumo. Labiausiai patiko drugelių sode. Jų skraidė visokių dydžių, spalvų, raštų. Bet geriausia dovana, kad vėl grįžau į šią klasę. Mano mokytoja mokė ir mano mamą. Man patinka mokytoja. Man patinka klasės draugai. Man patinka klasė. Ji labai graži. Mėgstu valgyti braškes. Turiu šuniukus, netgi du.

 

Gabrielė Bugaitė. Esu draugiška, linksma antrokė. Man labai patinka šokti ir dainuoti. Namuose klausausi muzikos. Mokausi rašyti ir skaityti. Labai myliu savo šeimą ir mokytoją. Ir gerbiu savo mokytoją. Tėveliai švenčiu proga padovanoja knygą. Taip išmokau skaityti. Mėgstamiausi patiekalai balandėliai, šašlykai ir cepelinai. Mokytoja visada skatina daryti gerus darbus. Klasėje auginu kalankę. Lankau chorą, karpinių ir šokių būrelius.

 

Esu Deivis. Mokausi antroje klasėje. Į mokyklą einu su broliu trečioku. Man patinka žaisti futbolą, mėtyti kamuolį į krepšį. Mėgstu žaisti kompiuterinius žaidimus. Patinka draugų būryje pabūti. Mėgstu valgyti arbūzus, makaronų sriubą. Mokytoja sako, kad esu stropus, žingeidus, dailiai rašantis ir puikiai skaitantis antrokas.

 

Nedas Masys. Noriai einu į mokyklą semtis vis naujų žinių. Kartu su manimi eina brolis šeštokas. Luką irgi mokė mano mokytoja. Turiu šuniuką. Jo vardas Dagas. Aš mėgstu arbūzus. Patinka dirbti grupėje. Mėgstu pasakoti, piešti. Esu apdovanotas tarptautiniu sertifikatu. Kai man buvo šešeri lankiausi Ispanijoje. Per rugsėjo pirmosios šventę buvo labai linksma. Tėtis filmavo. Buvau labai laimingas.

 

Airida Deksnytė. Man patinka pasaulio pažinimo pamoka. Pirmoje klasėje mano piešinys buvo apdovanotas sertifikatu iš Čekijos. Gyvenu vienkiemyje. Todėl turiu daug vietos. Auginu du kačiukus Pilkį ir Voverytę, du šuniukus Bimą ir Lorą. Moku gražiai šokti, darbuotis klasėje. Auginu kaktusą. Dažnai aplanko šeštokė sesė. Ją irgi mokė mano mokytoja. Labai skaniai valgau burokėlių sriubą. Labai myliu savo mamą.

 

Aleksandras Krasnouchovas. Mėgstu skaičiuoti, piešti, dainuoti, žaisti futbolą ir skaityti knygas. Pirmoje klasėje perskaičiau kelias dešimtis knygų. Esu be galo stropus, pareigingas klasės seniūnas. Labai myliu savo močiutę. Namuose su šuneliu Meškiu žaidžiu. Žiūriu televizorių, žaidžiu PS2 žaidimus. Su draugais bėgioju kieme. Mokytoja šeimos nariams apie mane pasakoja labai gražiai. Gal negražu puikuotis, bet visada giria už ypatingus gebėjimus moksle. Lankau chorą, karpinių ir šviesoforo būrelius. Dažnai tenka koncertuoti mokykloje. Esu tuo patenkintas.

 

Esu Emilis Kazakevičius. Visad gruodžio 31 dieną švenčiu gimtadienį. Man patinka eiti į mokyklą. Pagrindinis užsiėmimas piešti, konstruoti. Su Arnoldu bendraujame „Skaipu“. Tai duoda daug naudos. Mėgstu žaisti su „Lego“. Nemėgstu cepelinų. Gyvenu nuosavame name, todėl kiemas pilnas šunelių, katinų, kitų naminių gyvulių. Vasarą rūpinausi savo darželiu. Gerai pažįstu daržoves, gėles. Mama aktyvi ir noriai padeda klasei. Ne kartą prisidėjo rengiant renginius, kitus pasirodymus. Ačiū jai.

 

Karolina. Esu puiki dainininkė, šokėja, dailininkė. Lankau chorą, „Dagilį“, karpinių ir Giliuko būrelius. Draugauju su knyga. Juk jose tiek visokių įdomybių. Patinka keliauti, žaisti su barbėmis. Ne kartą buvau atsinešusi į klasę. Skaniai valgau vyšnias. Norėčiau turėti šuniuką ir akvariumą su žuvytėmis. Man patinka klasė ir klasės draugai. Mano mokytoja pati geriausia. Dalyvauju įvairiuose konkursuose. Dažnai lydi sėkmė.

 

Esu Meida Kvetkauskaitė. Mėgstu piešti, valgyti tortą, sausainius. Man patinka miške rinkti mėlynes. Lankau chorą, šokių ir karpinių būrelius. Galiu ilgai žaisti su lėlėmis – Barbėmis. Mano mokytoja Ekaterina Vanagienė.

 

Vidmantas. Mane visi vadina Vidu. Taip trumpiau. Mėgstu sportuoti, spalvinti įvairius paveikslėlius. Dažnai aplankau senelius. Jie gyvena netoli mokyklos. Labai patiko ekskursija į Vilnių, Trakus, Kernavę. Noriai budžiu ir palaikau tvarką klasėje.

 

Karolis Tupolskis. Aš turiu katę Musę. Mėgstu su dėde dirbti. Noriai ruošiau malkas žiemai. Mėgstamiausias valgis cepelinai. Patinka eiti į mokyklą. Kasdien su manimi eina du broliai. Paulių irgi mokė mokytoja Ekaterina. Su džiaugsmu piešiu ir sportuoju. Su mama skaitau knygas. Grįžęs po atostogų radau labai gražiai išpuoštą klasę.